آموزش افتتاح حساب در بروکر اف ایکس تی ام

مرحله اول » افتتاح حساب از طریق لینک آی بی ما

اگر می خواهید از خدمات پشتیبانی و دریافت ریبیت ایران فارکس استفاده کنید حتما باید از طریق لینک آی بی ما برای ورود به صفحه ثبت نام استفاده کنید.

مرحله دوم » ثبت نام در بروکر فارکس تایم ( اف ایکس تی ام )

ابتدا فرم را تکمیل کنید ، ضمنا توجه داشته باشید که تلفن و ایمیل برای تایید لازم هستند .

 

سپس بر روی دکمه “ارسال پین” کلیک کنید تا کد به ایمیل و تلفن شما ارسال شود شما با زدن یکی از کد ها آنرا تایید کنید و سپس بر روی “ثبت نام کنید” کلیک کنید.

 

اطلاعات شخصی خود را در پنجره باز شده وارد کنید و سپس بر روی “ثبت نام” کلیک کنید.

 

مرحله سوم » افتتاح حساب

در اینجا پنجره ای باز می شود که می توانید حساب را باز کنید ، ابتدا نوع حساب و سپس سایر موارد را انتخاب نمایید و در انتها روی باز کردن حساب کلیک کنید.

 

به مبلغ حداقل سپرده توجه کنید.

 

همانطور که مشاهده می کنید حساب شما افتتاح شده است ولی هنوز غیرفعال است. برای فعال سازی نیاز به ارسال مدارک و تایید هویت است.

مرحله چهارم » ارسال مدارک و تایید هویت

از منوی کنار صفحه “مدارک من” را انتخاب کنید و سپس بر روی “بررسی و تایید پروفایل”  کلیک کنید.

 

در صفحه باز شده بر روی گزینه “آپلود” کلیک کنید که وارد صفحه ای جدید خواهید شد . سپس مدرک خود را آپلود کرده در این حین پنجره ای باز می شود که از شما می خواهد اطلاعات مربوط به آن سند را وارد نمایید . پس از وارد کردن آن اطلاعات با زدن روی گزینه ارسال با پیغام ذیل روبرو می شوید.

 

پس از اینکه دو مدرک لازمه را ارسال کردید وقتی به بررسی و تایید پروفایل بر می گردید مشاهده می کنید که وضعیت مدارک به “درحال پردازش” تغییر یافته که پس از بررسی کارشناسان بروکر و تایید آنان حساب شما فعال می شود.